Hola Better Internet

ARM7A_1.87.226

Güvenli şekilde çevrimiçi gezinin

3.7

3

374.5k

Rate this App

Hola Better Internet (Hola for short) iki tane oldukça ilgi çekici özellik sunan Android için geliştirilmiş bir internette gezinme aracıdır. İlk olarak, Internetinizi hızlandırır ve URL ön belleği sayesinde 3G web tarayıcısını kullanır, ki bu da yüzde 70'e kadar HTTP'yi sıkıştırabilir. İkinci olarak, Hola Better Internet kullanırken bölgesel kısıtlamalarla ilgili problem yaşamazsınız. VPN kilit açıcı sayesinde o berbat mesajı görmeyeceksiniz, 'Üzgünüz, fakat bu içerik ülkenizde mevcut değildir.'

Diğer uygulamaların aksine, Hola Free VPN süper kullanıcı istekleri göndermez, bu da ister rootlu bir cihazınız olsun ister olmasın bu uygulamayı kullanabileceğiniz anlamına gelir. Sadece ayna olarak hangi ülkeyi kullanacağınızı seçmeniz gerekiyor. Daha sonra, saniyeler içinde güvenli ve anonim bir bağlantı yoluyla erişim sağlayabileceksiniz.

Hola Better Internet, Android'iniz için muhteşem bir tamamlayıcıdır. Sadece daha hızlı bir şekilde gezinmenize değil aynı zamanda internet sitelerine, video izleme hizmetlerine ve normalde ülkenizde bloke olan diğer uygulamalara da erişim sağlar. Bahsetmeye gerek yok, sayısız uygulamayı ve video izleme sitelerini de kullanabilirsiniz.
Gereksinimler

Android 4.0.3 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X